16 stôp Dakota 500

Loď Podrobnosti

Dĺžka 16 ft
Rýchlosť

Detaily výletu


16 ft Dakota 500 s motorom Evinrude 50 CV je štýlová a elegantná loď. S 16 ft Dakota 500 si môžete užiť plavbu; pôjde s vami kamkoľvek.

Hlavnou charakteristikou 16 ft Dakoty 500 je jej trieda. Môžete si vychutnať triedu, pohodlie, s jedinečnou a výraznou farbou a nespočetným množstvom ďalších detailov, ktoré umožňujú dostať sa na palubu „Dakoty“, dosiahnuť inú úroveň.

Rozbite vodu a prerušte vlny so svojou 16 -metrovou Dakotou 500, užívajte si pohodlie a dokonalosť!

Čistá voda, pokojný vánok a vzrušujúce dobrodružstvo si môžu užiť plavbu po tých najnebezpečnejších miestach. Môžete si užiť skutočný zážitok z vody a pocítiť exkluzívnu múdrosť nezávislosti, vďaka ktorej bude vaša dovolenka ešte lepšia pri skúmaní najlepších križovatiek.

Odporúčame 6 osôb, hoci kapacita lode je až 8 osôb. Pre vaše pohodlie má 16 ft Dakota 500 slnečnú markízu.

Odchody z „Lonja Marina Charter“, ktorá je vzdialená iba 5 minút od katedrály.

16 ft Dakota 500 - Licencia Titulín

Poldenná prehliadka (4 h)

  • €175 EUR
  • Loď bude dodaná so záchrannými vestami rôznych veľkostí v závislosti od cestujúcich a všetkých bezpečnostných prvkov, ktoré sú zo zákona nevyhnutné.

    Cena nezahŕňa: Náklady na palivo.

    Program poldňového turné:

    10:00 až 14:00 hodín alebo

    14:00 do 18:00 hodín.

    Extra:

    Kapitánska služba: 120 €/ pol dňa (4 hodiny)

    Donut Adventure: 30 €

    Vybavenie na šnorchlovanie: 10 €

    Surfovacie pádlo/ kajak: 35 €

    Chladnička: 5 €

Extras:
Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Fridge 5 EUR

Celodenná prehliadka (8 hod.)

  • (Jun - Sep )€270 EUR(Jan - Jun )€230 EUR(Sep - Dec )€230 EUR
  • Loď bude dodaná so záchrannými vestami rôznych veľkostí v závislosti od cestujúcich a všetkých bezpečnostných prvkov, ktoré sú zo zákona nevyhnutné.

    Cena nezahŕňa: Náklady na palivo.

    Celodenný rozvrh výletov:

    10:00 až 18:00 hodín, pričom je možné ho mierne prispôsobiť zákazníkovi.

    Extra:

    Kapitánska služba: 170 €/ deň (8 hodín)

    Donut Adventure: 30 €

    Vybavenie na šnorchlovanie: 10 €

    Surfovacie pádlo/ kajak: 35 €

    Chladnička: 5 €

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Fridge 5 EUR

Balíček 2-dňového prenájmu

  • €480 EUR
  • S balíčkom 2-dňového prenájmu môžete ušetriť 60 €.

    Cena nezahŕňa: Náklady na palivo.

    Loď bude dodaná so záchrannými vestami rôznych veľkostí v závislosti od cestujúcich a všetkých bezpečnostných prvkov, ktoré sú zo zákona nevyhnutné.

    Extra:

    Kapitánska služba: 170 €/ deň (8 hodín)

    Donut Adventure: 30 €

    Vybavenie na šnorchlovanie: 10 €

    Kajak/ pádlovanie: 35 €

    Chladnička: 5 €

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Fridge 5 EUR