16 kaki Dakota 500

Bot Butiran

Panjang 16 ft
Kelajuan

Butiran perjalanan


16 kaki Dakota 500 dengan mesin Evinrude 50 CV dan kapal yang bergaya & elegan. Dengan 16 kaki Dakota 500, anda boleh menikmati belayar; ia akan pergi bersama anda di mana sahaja.

Ciri utama Dakota 500 16 kaki adalah kelasnya. Anda dapat menikmati kelas, keselesaan, dengan warna yang unik dan khas dan pelbagai maklumat yang menjadikan "Dakota" menaiki tahap yang lain.

Hancurkan air dan potong ombak dengan Dakota 500 kaki anda, nikmati keselesaan & keunggulan!

Perairan jernih, angin yang tenang, dan petualangan yang menggembirakan, anda dapat menikmati pelayaran ke tempat-tempat yang paling surgawi. Anda dapat menikmati pengalaman sebenar di atas air dan merasakan kebijaksanaan eksklusif yang dapat menjadikan percutian anda lebih baik sambil menerokai tempat pelayaran terbaik.

Kami mengesyorkan 6 orang, walaupun kapasiti kapal boleh sampai 8 orang. Untuk keselesaan anda, Dakota 500 setinggi 16 kaki mempunyai awasan matahari.

Berlepas dari "Lonja Marina Charter", yang berjarak hanya 5 minit dari katedral.

16 kaki Dakota 500 - Licencia Titulín

Lawatan Separuh Hari (4h)

  • €175 EUR
  • Bot akan dihantar dengan jaket keselamatan dengan pelbagai saiz bergantung pada penghuni dan semua elemen keselamatan yang diperlukan oleh undang-undang.

    Harga tidak termasuk: Kos Bahan Bakar.

    Jadual lawatan setengah hari:

    10:00 hingga 14:00 jam atau

    14:00 hingga 18:00.

    Tambahan:

    Perkhidmatan kapten: 120 € / setengah hari (4 jam)

    Pengembaraan Donut: € 30

    Peralatan Snorkel: € 10

    Surf Paddle / kayak: € 35

    Peti sejuk: € 5

Extras:
Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Fridge 5 EUR

Lawatan Sepenuh Hari (8h)

  • (Jun - Sep )€270 EUR(Jan - Jun )€230 EUR(Sep - Dec )€230 EUR
  • Bot akan dihantar dengan jaket keselamatan dengan pelbagai saiz bergantung pada penghuni dan semua elemen keselamatan yang diperlukan oleh undang-undang.

    Harga tidak termasuk: Kos Bahan Bakar.

    Jadual lawatan sehari penuh:

    10:00 hingga 18:00 jam, dapat menyesuaikannya sedikit dengan pelanggan.

    Tambahan:

    Perkhidmatan juragan: 170 € / hari (8 jam)

    Pengembaraan Donut: € 30

    Peralatan Snorkel: € 10

    Surf Paddle / kayak: € 35

    Peti sejuk: € 5

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Fridge 5 EUR

Pek Sewa 2 Hari

  • €480 EUR
  • Dengan pakej Sewa 2 Hari, anda dapat menjimatkan 60 €.

    Harga tidak termasuk: Kos Bahan Bakar.

    Bot akan dihantar dengan jaket keselamatan dengan pelbagai saiz bergantung pada penghuni dan semua elemen keselamatan yang diperlukan oleh undang-undang.

    Tambahan:

    Perkhidmatan juragan: 170 € / hari (8 jam)

    Pengembaraan Donut: € 30

    Peralatan Snorkel: € 10

    Melayari Kayak / Paddle: € 35

    Peti sejuk: € 5

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Fridge 5 EUR