25 фута Токио 760

Подробности За Лодки

Дължина 25 ft
Скорост

Информация за пътуването


25 ft Tokio 760 е невероятна и уникална лодка. Тази красота е с двигател Evinrude 250 CV, така че ще се насладите на мощта, комфорта, пространството. Вашият 25 -футов Tokio 760 е готов за вашето прекрасно пътешествие! Просто стартирайте мощния двигател на 25 -футова лодка Tokio 760 и се насладете на навигацията и в този момент ще разберете, че това е много повече, отколкото сте очаквали, наистина е приятно!

Разбийте водата и отрежете вълните с вашия 25 -футов Tokio 760, насладете се на комфорта и съвършенството!

Чисти води, спокоен бриз и тръпка от приключения, можете да се насладите на плаването по най -небесните места. Можете да се насладите на истинско изживяване на водата и да почувствате изключителна мъдрост на независимостта, която ще направи вашата почивка още по -добра, докато изследвате най -добрите места за круиз.

Препоръчваме 10 души, въпреки че капацитетът на лодката е до 12 души. За ваше успокоение тя има слънчева тента.

Отпътуване от "Lonja Marina Charter", което е само на 5 минути от катедралата.

25 фута Tokio 760 - Licencia PNB

Полудневна обиколка (4 часа)

  • (Jun - Jul )€320 EUR(Sep - Sep )€320 EUR(Aug - Aug )€325 EUR
  • Лодката ще бъде доставена с спасителни жилетки с различни размери в зависимост от обитателите и всички елементи на безопасност, необходими по закон.

    Цената не включва: Разходи за гориво.

    График на полудневното турне:

    10:00 до 14:00 часа или

    14:00 до 18:00 часа.

    Екстри:

    Услуга за капитан: 120 €/ половин ден (4 часа)

    Donut Adventure: 30 евро

    Оборудване за шнорхел: 10 евро

    Гребло/ каяк: 35 евро

    Хладилник: 5 евро

Extras:
Skipper service/ half day (4 hours) 0 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Paddle Surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Целодневна обиколка (8 часа)

  • (Mar - Aug )€500 EUR(Jun - Jul )€490 EUR(Sep - Sep )€490 EUR
  • Лодката ще бъде доставена с спасителни жилетки с различни размери в зависимост от обитателите и всички елементи на безопасност, необходими по закон.

    Цената не включва: Разходи за гориво.

    Целодневната програма на турнето:

    10:00 до 18:00 часа, като можете да го настроите леко спрямо клиента.

    Екстри:

    Капитански услуги: 170 €/ ден (8 часа)

    Donut Adventure: 30 евро

    Оборудване за шнорхел: 10 евро

    Гребло/ каяк: 35 евро

    Хладилник: 5 евро

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 0 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Paddle Surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

2-дневен пакет под наем

  • €840 EUR
  • С 2-дневен пакет под наем можете да спестите 100 €.

    Цената не включва: Разходи за гориво.

    Лодката ще бъде доставена с спасителни жилетки с различни размери в зависимост от обитателите и всички елементи на безопасност, необходими по закон.

    Екстри:

    Капитански услуги: 170 €/ ден (8 часа)

    Donut Adventure: 30 евро

    Оборудване за шнорхел: 10 евро

    Гребло/ каяк: 35 евро

    Хладилник: 5 евро

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Paddle Surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR