25 stóp Tokio 760

Boat Details

Length 25 ft
Speed

Trip Details


25 ft Tokio 760 to niesamowita i wyjątkowa łódź. To piękno jest z silnikiem Evinrude 250 CV, więc będziesz cieszyć się mocą, komfortem, przestrzenią. Twoje 25 ft Tokio 760 jest gotowe na Twoją wspaniałą podróż! Po prostu uruchom potężny silnik 25 stopowej łodzi Tokio 760 i ciesz się nawigacją, a w tym momencie zdasz sobie sprawę, że to znacznie więcej niż się spodziewałeś, to naprawdę przyjemne!

Przełam wodę i przetnij fale swoim 25-stopowym Tokio 760, ciesz się wygodą i doskonałością!

Czyste wody, spokojna bryza i dreszcz przygody, możesz cieszyć się żeglowaniem w najbardziej niebiańskich miejscach. Możesz cieszyć się prawdziwym doświadczeniem na wodzie i poczuć wyjątkową mądrość niezależności, która sprawi, że Twoje wakacje będą jeszcze lepsze podczas odkrywania najlepszych terenów do żeglowania.

Polecamy 10 osób, chociaż pojemność łodzi to do 12 osób. Dla Twojej wygody ma markizę przeciwsłoneczną.

Wyjazdy z „Lonja Marina Charter”, czyli zaledwie 5 minut od katedry.

25 ft Tokio 760 - Licencja PNB

Wycieczka półdniowa (4h)

  • (Jun - Jul )€320 EUR(Sep - Sep )€320 EUR(Aug - Aug )€325 EUR
  • Łódź zostanie dostarczona z kamizelkami ratunkowymi o różnych rozmiarach w zależności od pasażerów i wszystkimi elementami bezpieczeństwa wymaganymi przez prawo.

    Cena nie zawiera: Kosztu paliwa.

    Półdniowy harmonogram zwiedzania:

    10:00 do 14:00 lub

    14:00 do 18:00.

    Dodatki:

    Usługa skippera: 120€/ pół dnia (4 godziny)

    Przygoda z pączkami: 30€

    Sprzęt do nurkowania: 10 €

    Paddle Surf/kajak: €35

    Lodówka: 5€

Extras:
Skipper service/ half day (4 hours) 0 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Paddle Surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Całodniowa wycieczka (8h)

  • (Mar - Aug )€500 EUR(Jun - Jul )€490 EUR(Sep - Sep )€490 EUR
  • Łódź będzie dostarczana z kamizelkami ratunkowymi o różnych rozmiarach w zależności od pasażerów oraz wszystkimi elementami bezpieczeństwa wymaganymi przez prawo.

    Cena nie zawiera: Kosztu paliwa.

    Harmonogram całodniowej wycieczki:

    10:00 do 18:00, z możliwością niewielkiego dostosowania do klienta.

    Dodatki:

    Usługa skippera: 170€/dzień (8 godzin)

    Przygoda z pączkami: 30€

    Sprzęt do nurkowania: 10 €

    Paddle Surf/kajak: €35

    Lodówka: 5€

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 0 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Paddle Surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Pakiet do wypożyczenia na 2 dni

  • €840 EUR
  • Z pakietem Wypożyczenie na 2 dni możesz zaoszczędzić 100€.

    Cena nie zawiera: Kosztu paliwa.

    Łódź będzie dostarczana z kamizelkami ratunkowymi o różnych rozmiarach w zależności od pasażerów oraz wszystkimi elementami bezpieczeństwa wymaganymi przez prawo.

    Dodatki:

    Usługa skippera: 170€/dzień (8 godzin)

    Przygoda z pączkami: 30€

    Sprzęt do nurkowania: 10 €

    Paddle Surf/kajak: €35

    Lodówka: 5€

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Snorkel Equipment 10 EUR, Paddle Surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR