27 फुट पेरिस 820 के बा - Mallorca Sewa Kapal

Tentang Kapal Pesiar Ini

Trip Details

एविनरूड 300 सीवी इंजन के संगे 27 फीट के पेरिस 820 एगो अनोखा स्टाइलिश & बहुत आरामदायक नाव ह। मेजोर्का के समुद्र तट के नौकायन के आनंद ले सकत बानी। ई पूरा तरह से रउरा पर निर्भर करी, एहसे रउरा समुद्र में एक दिन के मजा जइसन हकदार बानी.

पानी तोड़ीं आ अपना 27 फुट के पेरिस 820 से लहरन के काट लीं, आराम & उत्कृष्टता के आनंद लीं!

साफ पानी, शांत हवा, आ रोमांच के रोमांच, रउआ सबसे स्वर्गीय जगहन के नौकायन के आनंद ले सकेनी। रउआ पानी पर एगो सच्चा अनुभव के आनंद ले सकेनी आ स्वतंत्रता के विशेष बुद्धि महसूस कर सकेनी जवन सबसे बढ़िया क्रूजिंग ग्राउंड के खोज करत घरी राउर छुट्टी के अउरी बेहतर बनाई।

नाव के क्षमता 10 पैक्स बा। आपके आराम खातिर 27 फुट के पेरिस 820 में सन शामियाना बा।

"लोन्जा मरीना चार्टर" से प्रस्थान, जवन कैथेड्रल से महज 5 मिनट के दूरी पर बा।

27 फुट पेरिस 820 - लाइसेंस पीएनबी के बा

  • thumb Choose the boat of your choice
  • thumb Fill in our simple booking request form
  • thumb We will confirm within a couple of hours
  • thumb Pay deposit & balance at time of charter

We Offer the following Trips

  • आधा दिन के भ्रमण (4h) के बा।
    €485 EUR

    नाव में सवार लोग अवुरी कानून के मुताबिक जरूरी सभ सुरक्षा तत्व के आधार प अलग-अलग साइज के लाइफ जैकेट के संगे डिलीवर कईल जाई।

    कीमत में शामिल नइखे: ईंधन लागत।

    आधा दिन के दौरा के कार्यक्रम:

    10:00 से 14:00 बजे तक या...

    14:00 से 18:00 बजे तक के बा।

    अतिरिक्त बा: 1।

    कप्तान सेवा: 120€/ आधा दिन (4 घंटा) बा।

    वेकबोर्ड: £ 50 पी के बा

    साहसिक डोनट: € 30 के बा

    स्नोर्कल के उपकरण: € 10 बा

    पैडल सर्फ / कयाक: € 35 बा

    फ्रिज: € 5 के बा

    Extras:
    Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR
  • पूरा दिन के भ्रमण (8घंटा) के बा।
    €637 EUR

    (Jan - Jun )€637 EUR
    (Jun - Sep )€750 EUR
    (Sep - Dec )€637 EUR

    नाव में सवार लोग अवुरी कानून के मुताबिक जरूरी सभ सुरक्षा तत्व के आधार प अलग-अलग साइज के लाइफ जैकेट के संगे डिलीवर कईल जाई।

    कीमत में शामिल नइखे: ईंधन लागत।

    पूरा दिन के दौरा के कार्यक्रम:

    10:00 से 18:00 बजे तक, ग्राहक के हिसाब से तनी एडजस्ट करे में सक्षम होखे के।

    अतिरिक्त बा: 1।

    कप्तान सेवा: 170€/ दिन (8 घंटा) बा।

    वेकबोर्ड: £ 50 पी के बा

    साहसिक डोनट: € 30 के बा

    स्नोर्कल के उपकरण: € 10 बा

    पैडल सर्फ / कयाक: € 35 बा

    फ्रिज: € 5 के बा

    Extras:
    Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR
  • 2 दिन के किराया के पैक
    €1350 EUR

    2-दिन के किराया पैकेज के साथ, रउआ 150€ के बचत कर सकेनी।

    नाव में सवार लोग अवुरी कानून के मुताबिक जरूरी सभ सुरक्षा तत्व के आधार प अलग-अलग साइज के लाइफ जैकेट के संगे डिलीवर कईल जाई।

    कीमत में शामिल नइखे: ईंधन लागत।

    अतिरिक्त बा: 1।

    कप्तान सेवा: 170€/ दिन (8 घंटा) बा।

    वेकबोर्ड: £ 50 पी के बा

    साहसिक डोनट: € 30 के बा

    स्नोर्कल के उपकरण: € 10 बा

    पैडल सर्फ / कयाक: € 35 बा

    फ्रिज: € 5 के बा

    Extras:
    Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Faqs

Apakah yang perlu saya elakkan daripada membawa saya ke atas kapal?
Apakah yang perlu saya elakkan daripada membawa saya ke atas kapal?
Apakah yang perlu saya elakkan daripada membawa saya ke atas kapal?
Apakah yang perlu saya elakkan daripada membawa saya ke atas kapal?
Apakah yang perlu saya elakkan daripada membawa saya ke atas kapal?
X
  • step-1-icon
  • step-2-icon
  • step-3-icon

Choose Time & Date Of Boat Charter

Time

Questions or Requests

Your Contact Details

Perhitungan Harga

Default Rate: 800 USD

Pax Included in the default rate: 4

Additional Passenger rate: 80 USD

Base Price: 550 USD

Total Price: 550 USD

Deposit 0 USD

Balance: 550 USD

No Payment Required yet!
1/ We will send you a boat availability confirmation first.
2/ If you decide to move forward and book the charter you can just click on the payment link, to pay a small deposit (max 15%). The payment link will be sent with the availability confirmation.
3/ When the deposit is paid you will receive a very detailed trip confirmation.
Testimonials

What clients say about our service

  • Sep, 2022
    RF

    Nice day snorkeling with my family of 6. The waters were calm And only 6 ft deep but the marine life was amazing. Even caught some lobster.

  • Oct, 2022
    RF

    Great day fishing the flats. Caught Permit, Barracuda and huge Tarpon. Captain and boat were great and made for a great day!

  • Nov, 2022
    RF

    Amazing trip deep sea fishing. We went about 20 miles offshore and found a weed patch were we caught tons of Mahi! Will do it again soon.