27 ft Paryż 820

Części Łodzi

Długość 27 ft
Prędkość

Szczegóły podróży


27 ft Paris 820 z silnikiem Evinrude 300 CV to wyjątkowa stylowa i bardzo wygodna łódź. Możesz cieszyć się żeglowaniem po plażach Majorki. Zależy to całkowicie od Ciebie, abyś mógł cieszyć się dniem na morzu tak, jak na to zasługujesz.

Przełam wodę i przetnij fale swoim 27 ft Paris 820, ciesz się wygodą i doskonałością!

Czyste wody, spokojna bryza i dreszcz przygody, możesz cieszyć się żeglowaniem w najbardziej niebiańskich miejscach. Możesz cieszyć się prawdziwym doświadczeniem na wodzie i poczuć wyjątkową mądrość niezależności, która sprawi, że Twoje wakacje będą jeszcze lepsze podczas odkrywania najlepszych terenów do żeglowania.

Pojemność łodzi to 10 osób. Dla Twojej wygody 27 ft Paris 820 ma markizę przeciwsłoneczną.

Wyjazdy z „Lonja Marina Charter”, czyli zaledwie 5 minut od katedry.

27 ft Paryż 820 - Licencja PNB

Wycieczka półdniowa (4h)

  • €485 EUR
  • Łódź zostanie dostarczona z kamizelkami ratunkowymi o różnych rozmiarach w zależności od pasażerów i wszystkimi elementami bezpieczeństwa wymaganymi przez prawo.

    Cena nie zawiera: Kosztu paliwa.

    Półdniowy harmonogram zwiedzania:

    10:00 do 14:00 lub

    14:00 do 18:00.

    Dodatki:

    Usługa skippera: 120€/ pół dnia (4 godziny)

    Wakeboard: 50 funtów

    Pączek przygodowy: 30€

    Sprzęt do nurkowania: 10€

    Paddle surfing/kajak: 35€

    Lodówka: 5€

Extras:
Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Całodniowa wycieczka (8h)

  • (Jan - Jun )€637 EUR(Jun - Sep )€750 EUR(Sep - Dec )€637 EUR
  • Łódź będzie dostarczana z kamizelkami ratunkowymi o różnych rozmiarach w zależności od pasażerów oraz wszystkimi elementami bezpieczeństwa wymaganymi przez prawo.

    Cena nie zawiera: Kosztu paliwa.

    Harmonogram całodniowej wycieczki:

    10:00 do 18:00, z możliwością niewielkiego dostosowania do klienta.

    Dodatki:

    Usługa skippera: 170€/dzień (8 godzin)

    Wakeboard: 50 funtów

    Pączek przygodowy: 30€

    Sprzęt do nurkowania: 10€

    Paddle surfing/kajak: 35€

    Lodówka: 5€

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Pakiet do wypożyczenia na 2 dni

  • €1350 EUR
  • Z pakietem Wypożyczenie na 2 dni możesz zaoszczędzić 150 €.

    Łódź będzie dostarczana z kamizelkami ratunkowymi o różnych rozmiarach w zależności od pasażerów oraz wszystkimi elementami bezpieczeństwa wymaganymi przez prawo.

    Cena nie zawiera: Kosztu paliwa.

    Dodatki:

    Usługa skippera: 170€/dzień (8 godzin)

    Wakeboard: 50 funtów

    Pączek przygodowy: 30€

    Sprzęt do nurkowania: 10€

    Paddle surfing/kajak: 35€

    Lodówka: 5€

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR