27 ft Paříž 820

Loď Podrobnosti

Délka 27 ft
Rychlost

Detaily výletu


27 ft Paris 820 s motorem Evinrude 300 CV je jedinečný stylový a velmi pohodlný člun. Můžete si užít plavbu po plážích na Mallorce. Bude to plně na vás, abyste si den na moři užili, jak si zasloužíte.

Rozbijte vodu a ořízněte vlny se svým 27 ft Paris 820, užijte si pohodlí a dokonalost!

Čisté vody, klidný vánek a vzrušení z dobrodružství, si můžete užít plavbu i na těch nejnebezpečnějších místech. Můžete si užít opravdový zážitek na vodě a cítit exkluzivní moudrost nezávislosti, díky které bude vaše dovolená ještě lepší při prozkoumávání nejlepších plavebních ploch.

Kapacita lodi je 10 osob. Pro vaše pohodlí má 27 ft Paris 820 sluneční clonu.

Odjezdy z „Lonja Marina Charter“, která je vzdálena pouhých 5 minut od katedrály.

27 ft Paris 820 - Licencia PNB

Půldenní prohlídka (4h)

  • €485 EUR
  • Loď bude dodávána se záchrannými vestami různých velikostí v závislosti na cestujících a všech bezpečnostních prvcích nezbytných ze zákona.

    Cena nezahrnuje: Náklady na palivo.

    Plán půldenního výletu:

    10:00 až 14:00 hodin nebo

    Od 14:00 do 18:00 hodin.

    Doplňky:

    Kapitánská služba: 120 EUR/ půlden (4 hodiny)

    Wakeboard: 50 liber

    Adventure Donut: 30 €

    Vybavení pro šnorchlování: 10 €

    Pádlový surf/ kajak: 35 €

    Lednička: 5 EUR

Extras:
Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Celodenní prohlídka (8h)

  • (Jan - Jun )€637 EUR(Jun - Sep )€750 EUR(Sep - Dec )€637 EUR
  • Loď bude dodávána se záchrannými vestami různých velikostí v závislosti na cestujících a všech bezpečnostních prvcích nezbytných ze zákona.

    Cena nezahrnuje: Náklady na palivo.

    Celodenní jízdní řád:

    10:00 až 18:00 hodin, přičemž je možné ji mírně přizpůsobit zákazníkovi.

    Doplňky:

    Kapitánská služba: 170 EUR/ den (8 hodin)

    Wakeboard: 50 liber

    Adventure Donut: 30 €

    Vybavení pro šnorchlování: 10 €

    Pádlový surf/ kajak: 35 €

    Lednička: 5 EUR

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR

Balíček 2denního pronájmu

  • €1350 EUR
  • S balíčkem 2denního pronájmu můžete ušetřit 150 €.

    Loď bude dodávána se záchrannými vestami různých velikostí v závislosti na cestujících a všech bezpečnostních prvcích nezbytných ze zákona.

    Cena nezahrnuje: Náklady na palivo.

    Doplňky:

    Kapitánská služba: 170 EUR/ den (8 hodin)

    Wakeboard: 50 liber

    Adventure Donut: 30 €

    Vybavení pro šnorchlování: 10 €

    Pádlový surf/ kajak: 35 €

    Lednička: 5 EUR

Extras:
Skipper service / day (8 hours) 170 EUR, Wakeboard 50 EUR, Adventure Donut 30 EUR, Snorkel equipment 10 EUR, Paddle surf/ kayak 35 EUR, Fridge 5 EUR