13 фута Бали 400

Подробности За Лодки

Дължина 13 ft
Скорост

Информация за пътуването


13 фута Bali 400 е невероятна лодка с двигател Yamaha 15 CV. Основната характеристика на тази лодка е нейната простота в манипулирането, като може да се справи с нея всяко лице без предишен опит и без квалификация с показанията, получени по време на доставката. Лодката ще бъде доставена с спасителни жилетки с различни размери в зависимост от обитателите и всички елементи на безопасност, необходими по закон.

Разбийте водата и отрежете вълните с вашия 13 фута Bali 400, насладете се на комфорта и превъзходството!

Чисти води, спокоен бриз и тръпка от приключения, можете да се насладите на плаването по най -небесните места. Можете да се насладите на истинско изживяване на водата и да почувствате изключителна мъдрост на независимостта, която ще направи вашата почивка още по -добра, докато изследвате най -добрите места за круиз.

Препоръчваме 4 души, въпреки че капацитетът на лодката е до 6 души. За ваше удобство, 13 -футовият Bali 400 има сенник за слънце.

Отпътуване от "Lonja Marina Charter", което е само на 5 минути от катедралата.

13 фута Бали 400 - SIN TITULACIÓN

Полудневна обиколка (4 часа)

  • €140 EUR
  • Лодката ще бъде доставена с спасителни жилетки с различни размери в зависимост от обитателите и всички елементи на безопасност, необходими по закон.

    Цената включва: Разходи за гориво.

    График на полудневното турне:

    10:00 до 14:00 часа или

    14:00 до 18:00 часа.

    Екстри:

    Услуга за капитан: 120 €/ половин ден (4 часа)

    Оборудване за шнорхел: 10 евро

    Каяк/ гребло: 35 евро

    Donut Adventure: 30 евро

    Хладилник: 5 евро

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR

Целодневна обиколка (8 часа)

  • €220 EUR
  • Лодката ще бъде доставена с спасителни жилетки с различни размери в зависимост от обитателите и всички елементи на безопасност, необходими по закон.

    Цената включва: Разходи за гориво.

    Целодневната програма на турнето:

    10:00 до 18:00 часа, като можете да го настроите леко спрямо клиента.

    Екстри:

    Капитански услуги: 170 €/ ден (8 часа)

    Оборудване за шнорхел: 10 евро

    Каяк/ гребло: 35 евро

    Donut Adventure: 30 евро

    Хладилник: 5 евро

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ day (8 hours) 170 EUR

2-дневен пакет под наем

  • €390 EUR
  • С 2-дневен пакет под наем можете да спестите 50 €.

    Цената включва: Разходи за гориво.

    Лодката ще бъде доставена с спасителни жилетки с различни размери в зависимост от обитателите и всички елементи на безопасност, необходими по закон.

    Екстри:

    Капитански услуги: 170 €/ ден (8 часа)

    Оборудване за шнорхел: 10 евро

    Каяк/ гребло: 35 евро

    Donut Adventure: 30 евро

    Хладилник: 5 евро

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service / day (8 hours) 170 EUR