13 stôp Bali 400

Loď Podrobnosti

Dĺžka 13 ft
Rýchlosť

Detaily výletu


13 ft Bali 400 je úžasná loď s motorom Yamaha 15 CV. Hlavnou črtou tejto lode je jednoduchosť ovládania a schopnosť zvládnuť akúkoľvek osobu bez predchádzajúcich skúseností a bez kvalifikácie s údajmi prijatými v čase dodávky. Loď bude dodaná so záchrannými vestami rôznych veľkostí v závislosti od cestujúcich a všetkých bezpečnostných prvkov, ktoré sú zo zákona nevyhnutné.

Rozbite vodu a prerušte vlny so svojim 13 ft Bali 400, užite si pohodlie a dokonalosť!

Čistá voda, pokojný vánok a vzrušujúce dobrodružstvo si môžu užiť plavbu po tých najnebezpečnejších miestach. Môžete si užiť skutočný zážitok z vody a pocítiť exkluzívnu múdrosť nezávislosti, vďaka ktorej bude vaša dovolenka ešte lepšia pri skúmaní najlepších križovatiek.

Odporúčame 4 osoby, hoci kapacita lode je až 6 osôb. 13 ft Bali 400 má pre vaše pohodlie slnečnú markízu.

Odchody z „Lonja Marina Charter“, ktorá je vzdialená iba 5 minút od katedrály.

13 ft Bali 400 - HRIECH TITULACIÓN

Poldenná prehliadka (4 h)

  • €140 EUR
  • Loď bude dodaná so záchrannými vestami rôznych veľkostí v závislosti od cestujúcich a všetkých bezpečnostných prvkov, ktoré sú zo zákona nevyhnutné.

    Cena zahŕňa: Náklady na palivo.

    Program poldňového turné:

    10:00 až 14:00 hodín alebo

    14:00 do 18:00 hodín.

    Extra:

    Kapitánska služba: 120 €/ pol dňa (4 hodiny)

    Vybavenie na šnorchlovanie: 10 €

    Kajak/ pádlovanie: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Chladnička: 5 €

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR

Celodenná prehliadka (8 hod.)

  • €220 EUR
  • Loď bude dodaná so záchrannými vestami rôznych veľkostí v závislosti od cestujúcich a všetkých bezpečnostných prvkov, ktoré sú zo zákona nevyhnutné.

    Cena zahŕňa: Náklady na palivo.

    Celodenný rozvrh výletov:

    10:00 až 18:00 hodín, pričom je možné ho mierne prispôsobiť zákazníkovi.

    Extra:

    Kapitánska služba: 170 €/ deň (8 hodín)

    Vybavenie na šnorchlovanie: 10 €

    Kajak/ pádlovanie: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Chladnička: 5 €

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ day (8 hours) 170 EUR

Balíček 2-dňového prenájmu

  • €390 EUR
  • S balíčkom 2-dňového prenájmu môžete ušetriť 50 €.

    Cena zahŕňa: Náklady na palivo.

    Loď bude dodaná so záchrannými vestami rôznych veľkostí v závislosti od cestujúcich a všetkých bezpečnostných prvkov, ktoré sú zo zákona nevyhnutné.

    Extra:

    Kapitánska služba: 170 €/ deň (8 hodín)

    Vybavenie na šnorchlovanie: 10 €

    Kajak/ pádlovanie: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Chladnička: 5 €

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service / day (8 hours) 170 EUR