13 ft Bali 400

Boat Details

Length 13 ft
Speed

Trip Details


13 ft Bali 400 je úžasná loď s motorem Yamaha 15 CV. Hlavním rysem této lodi je její jednoduchost ovládání, schopnost zvládnout jakoukoli osobu bez předchozích zkušeností a bez kvalifikace s údaji obdrženými v době dodávky. Loď bude dodávána se záchrannými vestami různých velikostí v závislosti na cestujících a všech bezpečnostních prvcích nezbytných ze zákona.

Rozbijte vodu a ořízněte vlny na 13 ft Bali 400, užijte si pohodlí a dokonalost!

Čisté vody, klidný vánek a vzrušení z dobrodružství, si můžete užít plavbu i na těch nejnebezpečnějších místech. Můžete si užít opravdový zážitek na vodě a cítit exkluzivní moudrost nezávislosti, díky které bude vaše dovolená ještě lepší při prozkoumávání nejlepších plavebních ploch.

Doporučujeme 4 osoby, přestože kapacita lodi je až 6 osob. Pro vaše pohodlí má 13 ft Bali 400 sluneční clonu.

Odjezdy z „Lonja Marina Charter“, která je vzdálena pouhých 5 minut od katedrály.

13 ft Bali 400 - HŘÍCH TITULACIÓN

Půldenní prohlídka (4h)

  • €140 EUR
  • Loď bude dodávána se záchrannými vestami různých velikostí v závislosti na cestujících a všech bezpečnostních prvcích nezbytných ze zákona.

    Cena zahrnuje: Náklady na palivo.

    Plán půldenního výletu:

    10:00 až 14:00 hodin nebo

    Od 14:00 do 18:00 hodin.

    Doplňky:

    Kapitánská služba: 120 EUR/ půlden (4 hodiny)

    Vybavení pro šnorchlování: 10 €

    Kajak/ pádlování: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Lednička: 5 EUR

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR

Celodenní prohlídka (8h)

  • €220 EUR
  • Loď bude dodávána se záchrannými vestami různých velikostí v závislosti na cestujících a všech bezpečnostních prvcích nezbytných ze zákona.

    Cena zahrnuje: Náklady na palivo.

    Celodenní jízdní řád:

    10:00 až 18:00 hodin, přičemž je možné ji mírně přizpůsobit zákazníkovi.

    Doplňky:

    Kapitánská služba: 170 EUR/ den (8 hodin)

    Vybavení pro šnorchlování: 10 €

    Kajak/ pádlování: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Lednička: 5 EUR

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ day (8 hours) 170 EUR

Balíček 2denního pronájmu

  • €390 EUR
  • S balíčkem 2denního pronájmu můžete ušetřit 50 €.

    Cena zahrnuje: Náklady na palivo.

    Loď bude dodávána se záchrannými vestami různých velikostí v závislosti na cestujících a všech bezpečnostních prvcích nezbytných ze zákona.

    Doplňky:

    Kapitánská služba: 170 EUR/ den (8 hodin)

    Vybavení pro šnorchlování: 10 €

    Kajak/ pádlování: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Lednička: 5 EUR

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service / day (8 hours) 170 EUR