13 ft Bali 400

Barca Detalii

Lungime 13 ft
Viteza

Detalii de călătorie


13 ft Bali 400 este o barcă uimitoare cu motor Yamaha 15 CV. Principala caracteristică a acestei bărci este simplitatea sa de manevrare, fiind capabil să o manipuleze orice persoană fără experiență anterioară și fără calificare cu indicațiile primite în momentul livrării. Barca va fi livrată cu veste de salvare de diferite dimensiuni, în funcție de ocupanți și de toate elementele de siguranță necesare prin lege.

Spargeți apa și tăiați valurile cu Bali 400 de 13 ft, bucurați-vă de confort și excelență!

Ape limpezi, o briză calmă și un fior de aventură, vă puteți bucura de navigația în cele mai cerești locuri. Vă puteți bucura de o adevărată experiență pe apă și puteți simți înțelepciunea exclusivă a independenței, care vă va face vacanța și mai bună în timp ce explorați cele mai bune terenuri de croazieră.

Vă recomandăm 4 persoane, deși capacitatea bărcii este de până la 6 persoane. Pentru confortul dvs., modelul Bali 400 de 13 ft are o copertină.

Plecări de la "Lonja Marina Charter", care este la doar 5 minute distanță de catedrală.

13 ft Bali 400 - SIN TITULACIÓN

Tur de jumătate de zi (4 ore)

  • €140 EUR
  • Barca va fi livrată cu veste de salvare de diferite dimensiuni, în funcție de ocupanți și de toate elementele de siguranță necesare prin lege.

    Prețul include: Costul combustibilului.

    Programul turului de jumătate de zi:

    10:00 - 14:00 sau

    14:00 - 18:00.

    In plus:

    Serviciu de skipper: 120 € / jumătate de zi (4 ore)

    Echipament pentru snorkel: 10 €

    Caiac / paddle surf: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Frigider: 5 €

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ half day (4 hours) 120 EUR

Tur de o zi întreagă (8 ore)

  • €220 EUR
  • Barca va fi livrată cu veste de salvare de diferite dimensiuni, în funcție de ocupanți și de toate elementele de siguranță necesare prin lege.

    Prețul include: Costul combustibilului.

    Programul turului de o zi întreagă:

    De la 10:00 la 18:00, fiind capabil să-l adapteze ușor la client.

    In plus:

    Serviciu de skipper: 170 € / zi (8 ore)

    Echipament pentru snorkel: 10 €

    Caiac / paddle surf: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Frigider: 5 €

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service/ day (8 hours) 170 EUR

Pachet de închiriere de 2 zile

  • €390 EUR
  • Cu pachetul de închiriere de 2 zile, puteți economisi 50 €.

    Prețul include: Costul combustibilului.

    Barca va fi livrată cu veste de salvare de diferite dimensiuni, în funcție de ocupanți și de toate elementele de siguranță necesare prin lege.

    In plus:

    Serviciu de skipper: 170 € / zi (8 ore)

    Echipament pentru snorkel: 10 €

    Caiac / paddle surf: 35 €

    Donut Adventure: 30 €

    Frigider: 5 €

Extras:
Snorkel Equipment 10 EUR, Kayak/ Paddle surf 35 EUR, Donut Adventure 30 EUR, Fridge 5 EUR, Skipper service / day (8 hours) 170 EUR